Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej

W Diamond Rose Detailing wiemy, jak zadbana tapicerka skórzana może poprawić wygląd wnętrza Twojego samochodu. Trudno jednak utrzymać ją w nienagannej czystości, szczególnie gdy regularnie wozisz dzieci. Dla wszystkich właścicieli pojazdów, którym zależy na przywróceniu estetycznego wyglądu i odzyskaniu komfortu podróżowania, polecamy naszą usługę czyszczenia i impregnacji tapicerki skórzanej.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Wykonujemy czyszczenie tapicerek ze skóry – gładkich, perforowanych. Usługa może być również wykonywana na grzanych fotelach, ponieważ odbywa się bez ich przemaczania. W naszej pracy wykorzystujemy szczotki i pędzelki. Działamy dokładnie i szybko, abyś mógł już po kilku godzinach odebrać odświeżony i zadbany samochód.

Impregnacja tapicerki skórzanej

Po usunięciu zabrudzeń poddajemy tapicerkę w Twoim samochodzie natryskowemu zabezpieczaniu impregnatem, ponieważ zależy nam, by dotrzeć w każdy zakamarek. Dodatkowe zabezpieczenie powierzchni pozwoli utrzymać ją dłużej czystą i świeżą. Rekomendujemy wykonywanie zabiegu czyszczenia połączonego z impregnacją tapicerki skórzanej w Twoim samochodzie minimum co 6 miesięcy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych metod czyszczenia tapicerki skórzanej? Zadzwoń lub napisz – skontaktujemy się z Tobą. Możesz również umówić się na konkretny termin w Diamond Rose Detailing, zachęcamy do rezerwacji miejsc z wyprzedzeniem.