Fachowa pełna korekta lakieru

Wykonujemy pełną korektę lakieru

W Diamond Rose Detailing obsługujemy nowe i używane pojazdy różnych marek. Na co dzień zajmujemy się zabezpieczaniem lakieru i jego renowacją. Czasami zgłaszają się do nas klienci, którzy potrzebują usługi specjalistycznej, czyli pełnej korekty lakieru. Polecamy to rozwiązanie w przypadku aut zabytkowych, klasycznych oraz showcarach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i wiedzą, która pozwala nam przywracać samochodom naszych klientów blask i zadbany wygląd.

Czym jest pełna korekta lakieru?

To usługa, dzięki której zniszczony lakier na samochodzie może odzyskać utracony blask. Pracujemy nad tym, by doprowadzić pokrycie karoserii do możliwie najlepszego stanu i maksymalnie zbliżyć go do salonowego. Niestety nie każde auto jesteśmy w stanie dopracować na 100%, jednak zawsze dajemy z siebie wszystko i dokładamy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

Jak wykonujemy pełną korektę lakieru?

Prace rozpoczynamy od dokonania starannych oględzin samochodu. Oceniamy, w jakim stanie jest powłoka i jaki efekt będziemy mogli osiągnąć. Następnie demontujemy wszystkie możliwe elementy nadwozia takie jak: klapy i zderzaki. Zdejmujemy również uszczelki i emblematy. Następnie przystępujemy do pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług? Jesteś właścicielem zabytkowego pojazdu, którego lakier wygląda nieestetycznie? Zadzwoń lub napisz do nas – znajdziemy najlepsze rozwiązanie!