Impregnacja dachu materiałowego

Jeździsz samochodem z opuszczanym dachem? Na pewno nie możesz doczekać się ciepłych dni, kiedy będziesz mógł poczuć wiatr we włosach i cieszyć się piękną pogodą. Przed rozpoczęciem sezonu zadbaj o dach materiałowy. W Diamond Rose Detailing wykonamy dla Ciebie jego profesjonalną impregnację. Jeśli w trakcie jazdy zacznie padać, będziesz mógł go podnieść i wciąż cieszyć się jazdą zadbanym i suchym samochodem.

Impregnacja dachu – co jest najważniejsze?

W przypadku dachów materiałowych ważne jest ich staranne oczyszczenie – brudne i zakurzone szpecą samochód zamiast dodawać mu uroku. Ważne również, by starannie zabezpieczyć dach przed działaniem promieni UV, które sprawiają, że materiał szybko blaknie – po kilku sezonach jego kolor znacznie różni się od pierwotnego. Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy wykorzystują starannie dobrane środki i działają skutecznie – sprawdź nasz warsztat w Tomaszowie Mazowieckim!

Jak impregnujemy dachy materiałowe?

Impregnacja dachu to kilkuetapowy proces. Rozpoczynamy od starannych oględzin dachu w Twoim samochodzie, a następnie wykonujemy dogłębne oczyszczanie włókien. Materiał, który ma zostać poddany impregnacji, musi być nieskazitelnie czysty. Czynność prania powtarzamy kilkukrotnie, aż do uzyskania zadowalającego efektu. Następnie impregnujemy dach, czyli zabezpieczamy go impregnatem hydrofobowym, który jest odporny na działanie promieni UV – możesz komfortowo podnieść dach nawet w pełnym słońcu. Efekt naszej pracy wystarczy na cały sezon.

Chcesz umówić się na impregnację dachu materiałowego? Zadzwoń lub napisz, a wspólnie wybierzemy pasujący termin. Jeśli zależy Ci na czasie, zrób to teraz – wiosną wolne terminy bardzo szybko znikają!