Nieinwazyjne jednoetapowe polerowanie

Po dłuższej podróży na masce Twojego samochodu pojawiły się nieestetyczne ślady w postaci niewielkich rys? Chcesz, by bagażnik, który jest otwierany kilkanaście razy dziennie przez wszystkich członków rodziny, lepiej się prezentował?  Zgłoś się do nas. Zobaczymy, co możemy zrobić, by poprawić wygląd Twojego samochodu! Starannie wypolerujemy wszystkie niedoskonałości, a przede wszystkim drobne rysy.  Odwiedź nasz w Tomaszowie Mazowieckim i przekonaj się, jak działamy.

Szybka pomoc w przypadku rys

Chcesz skutecznie i za niewielkie pieniądze wypolerować samochód i usunąć lub złagodzić rysy, które pojawiły się na jego karoserii? Jednoetapowe polerowanie (One-step) to usługa, która pozwala usunąć do 50% rys – Twój samochód znów będzie się dobrze prezentował. W Diamond Rose Detailoing wykonujemy ją dla klientów, którzy mają nowe auta i chcą usunąć jednie kosmetyczne defekty i poprawić ogólny wygląd karoserii.

Jak działamy?

Dokonujemy oględzin lakieru i na tej podstawie wybieramy odpowiednie produkty. Jednoetapowe polerowanie wykonujemy z zastosowaniem jednego rodzaju gąbki i pasty. Dobór preparatów w przypadku tej usługi jest kompromisem między usuwaniem rys a ich złagodzeniem. Dlatego tak ważne jest, by zlecić polerowanie one-step samochodu specjalistom od car detailingu i odebrać odświeżony pojazd.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat polerowania one-step? Potrzebujesz fachowej porady specjalistów? Zadzwoń do nas, umówimy się na dogodny dla Ciebie termin, by w naszym warsztacie dokładnie obejrzeć Twoje auto i zaproponować Ci najlepszą metodę postępowania.