Pełny detailing wnętrza

Marzysz o czystym i zadbanym samochodzie? Masz dość brzydkiego zapachu i kurzu, który unosi się po całej kabinie? Umów się na wizytę w Diamond Rose Detailing – nasi specjaliści przywrócą ładny wygląd Twojego auta. Oferujemy pełne detailing wnętrza wszystkim właścicielom pojazdów, który zależy na maksymalnie indywidualnej usłudze. W tym wariancie demontujemy wszystkie elementy, następnie dokładnie myjemy kabinę, a każdą część czyścimy, polerujemy i zabezpieczamy.

Odkryj usługi wysokiej jakości

W Diamond Rose Detailing skupiamy się, by spełnić oczekiwania naszych klientów. Dbamy o nowe i używane  samochody różnych marek. Starannie czyścimy wnętrza, wykorzystując profesjonalną chemię. Pracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi kosmetykami samochodowymi. Zanim użyjemy jakiegoś preparatu w Twoim samochodzie, najpierw testujemy go i poddajemy rygorystycznej ocenie. Pod uwagę bierzemy skuteczność i wydajność oraz zapach, który dla wielu osób ma ogromne znaczenie. Chcemy, by wnętrze Twojego samochodu pachniało świeżością.

Polecamy usługi dodatkowe

Wybierają pełny car detailing wnętrza możesz skorzystać również z prania ekstrakcyjnego, jeśli w Twoim samochodzie jest tapicerka materiałowa. Przed rozpoczęciem czyszczenia demontujemy elementy tapicerki oraz wyciągamy wykładziny i inne elementy. Korzystamy z profesjonalnego odkurzacza i specjalistycznej chemii, a w ramach prania wykonujemy również ozonowanie. Jest to usługa polecana alergikom, która skutecznie likwiduje kurz i roztocza. Wykonamy dla Ciebie również profesjonalne czyszczenie i impregnację tapicerki skórzanej – mamy umiejętności, dzięki którym Twoja kanapa i fotele odzyskają zadbany wygląd. W Diamond Rose Detailing standardem jest: ozonowanie i dezynfekcja kabiny po zakończeniu jej mycia i czyszczenia. Rekomendujemy naszym klientom również wymianę filtra powietrza.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz – udzielimy Ci niezbędnych informacji i wskażemy, które usługi w Diamond Rose Detailing będą najlepsze dla Twojego samochodu!