Podstawowy detailing wnętrza

Po zimie Twoje auto jest pełne piasku i kurzu? Masz utrudniony widok przez zakurzone szyby? Umów się na wizytę w Diamond Rose Detailing. Skutecznie myjemy wnętrze – usuwamy wszystkie zabrudzenia, pozostawiając kabinę czystą i pachnącą świeżością. Na koniec wykonujemy również ozonowanie, by odkazić kabinę. Działamy skutecznie i szybko. Zalecamy naszym klientom również czyszczenie filtra powietrza.

Przyjedź w umówionym terminie, a auto będziesz mógł odebrać po kilku godzinach! Chcesz jeszcze dokładniej wyczyścić wnętrze samochodu? Umów się na car detailing z praniem ekstrakcyjnym tapicerki materiałowej lub na czyszczenie i impregnację tapicerki skórzanej – zapytaj naszego doradcę o dodatkowe opcje.

Jakość i bezpieczeństwo usług

Do czyszczenia wnętrza Twojego samochodu korzystamy z wysokiej jakości kosmetyków samochodowych. Dzięki nim efekty naszej pracy utrzymają się jeszcze dłużej. Dbamy, by wszystkie stosowane przez nas środki były skuteczne i przede wszystkim bezpieczne. Co więcej, każdy produkt, zanim zostanie użyty w samochodzie klienta jest przez nas testowany. Badamy takie parametry jak wydajność, skuteczność i zapach – chcemy, abyś wyjechał z naszego warsztatu zadbanym i świetnie pachnącym autem.