Premium wash

Marzysz o idealnie czystym samochodzie? Przed Tobą ważne wydarzenie i chcesz, żeby auto wyglądało świetnie? A może pracujesz w branży ślubnej i wozisz pary młode swoim zjawiskowym, zabytkowym pojazdem? W Diamond Rose Detailing oferujemy usługę premium wash, by jeszcze lepiej zadbać o Twój samochód. Nad wyglądem i czystością Twojego pojazdu będzie pracował zespół profesjonalistów, korzystając przy tym z niezbędnych akcesoriów i chemii wysokiej jakości.

Co obejmuje usługa premium wash?

To kompleksowe i wieloetapowe mycie całej karoserii z pędzelkowaniem wszystkich szczelin i zakamarków – nie pomijamy niczego! Zajmujemy się trudno dostępnymi i często pomijanymi miejscami takimi jak ościeża drzwi, zawiasy, czy klapka wlewu paliwa. Doczyszczamy również felgi, opony i starannie domywamy nadkola. Usługa premium wash to około 2 godziny mycia Twojego samochodu!

Jak działamy?

Używamy dwóch wiader z separatorami zanieczyszczeń – oddzielamy brud i piasek od wody, by ochronić Twój lakier na każdym etapie naszej pracy. W trakcie mycia aplikujemy na opony i plastik specjalne odżywki, a następnie osuszamy karoserię Twojego samochodu gorącym powietrzem i delikatnymi ręcznikami, aby zminimalizować ryzyko jej uszkodzenia. Do wykonania usługi premium wash używamy bezpiecznej chemii – kosmetyków samochodowych klasy premium o neutralnym pH. Po zakończeniu naszej pracy Twoje auto będzie wyglądało, jakby właśnie wyjechało z salonu! Przekonaj się, jakie wrażenie zrobisz na drodze – odwiedź Diamond Rose Detailing.

Polecamy kosmetyki samochodowe

Chcesz, by efekty naszej pracy utrzymały się jak najdłużej? Wybierz profesjonalne produkty dostępne w naszym sklepie. Oferujemy sprawdzone kosmetyki klasy premium, które możesz stosować w domu. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci, czego możesz używać, by Twoje auto wyglądało świetnie każdego dnia.

Zastanawiasz się, czy usługa premium wash jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci wybrać najlepszy wariant i na pewno pomożemy przywrócić zadbany wygląd Twojego samochodu.