Profesjonalna analiza stanu powłoki lakierniczej

Planujesz zabezpieczyć swoje auto folią i chcesz udowodnić potencjalnym kupującym, że zrobiłeś to jedynie po to, by poprawić estetykę karoserii? W Diamond Rose Detailing dysponujemy niezbędnymi narzędziami, które pozwalają nam nie tylko wykonać analizę powłoki ceramicznej, ale również przygotować drukowany raport w formie graficznej z opisem pojazdu. Pełen profesjonalizm!

Certyfikowany raport powłoki ceramicznej

W Diamond Rose Detailing inwestujemy w profesjonalne urządzenia, by dostosować jakość naszych usług do oczekiwań klientów. Aktualnie korzystamy z najlepszego na rynku miernika grubości powłoki lakierniczej. Następnie drukujemy szczegółowy raport, który stanowi pisemne potwierdzenie. Wybierając usługę zabezpieczenia karoserii folią ochronną lub powłoką ceramiczną, uzyskasz w standardzie raport. Dokument możesz pokazać przy sprzedaży auta.

Zadbaj o swój samochód przed sprzedażą

Certyfikat to nie wszystko. Pamiętaj, by przed sprzedażą auta zadbać o wnętrze i karoserię pojazdu. W Diamond Rose Detailing przygotujemy Twoje auto do robienia zdjęć – dzięki naszym wysiłkom uzyskasz maksymalną cenę za Twój samochód. Przekonaj się, jak działamy. Postaw na sprawdzony zespół z wieloletnim doświadczeniem.

Dla naszych klientów świadczymy różnorodne usługi związane z car detailigiem. Chcesz poprawić wygląd swojego samochodu? Zadzwoń i umów się na termin w naszym warsztacie, czekamy na Ciebie w Tomaszowie Mazowieckim.