Profesjonalna pomoc w odbiorze samochodu

Kupujesz fabrycznie nowe auto w salonie? Słyszałeś wiele historii i chcesz, aby profesjonalista pomógł Ci ocenić, czy wszystko jest w porządku? W Diamond Rose Detailing świadczymy usługę odbioru samochodu w salonie. Pojedziemy razem z Tobą, a na miejscu dokonamy weryfikacji pojazdu pod kątem stanu nadwozia i ewentualnych wad lakierniczych. Przeprowadzimy również profesjonalne oględziny wnętrza – sprawdzimy, czy przyciski działają poprawnie.

Od pierwszego dnia auto pod najlepszą opieką

Nasza usługa odbioru samochodu w salonie jest bezpłatna dla tych klientów, którzy zdecydują się nawiązać stałą współpracę z Diamond Rose Detailing. Jeśli szukasz rzetelnego partnera, który od pierwszego dnia zaopiekuje się karoserią i wnętrzem Twojego samochodu, zgłoś się do nas! Przekażemy Ci plan rekomendowanych usług i pomożemy dobrać najlepsze produkty do regularnego czyszczenia i konserwacji powłoki lakierniczej.

Jakość i wysoki standard usług 

Od wielu lat prowadzimy nasz punkt car detailingu w Tomaszowie Mazowieckim. Opiekujemy się samochodami nowymi różnych marek. Polecamy klientom najlepsze zabiegi – takie jak zabezpieczanie lakieru folią, powłoką ceramiczną lub specjalistycznym woskiem. Gdy będziesz u nas z wizytą, zapytaj o kosmetyki samochodowe. Oferujemy produkty klasy premium, które przetestowaliśmy w naszym warsztacie. Dzięki nim będziesz mógł samodzielnie zadbać o swój samochód i utrzymać jego karoserię w idealnym stanie.

Potrzebujesz pomocy przy odbiorze auta z salonu? A może jeździsz już nowym samochodem i chcesz zabezpieczyć jego lakier przed mikro uszkodzeniami? Zadzwoń do nas – w Diamond Rose Detailing opiekujemy się fabrycznie nowymi samochodami. Pełen profesjonalizm i spektakularne efekty, zapraszamy!