Profesjonalna renowacja lamp

Twoje lampy straciły swoją klarowność? Jeżdżąc nocą, masz wrażenie, że dają mniej światła? Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo – umów się do Diamond Rose Detailing na usługę profesjonalnej renowacji. Zajmujemy się lampami plastikowymi oraz szklanymi. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia oraz preparaty, by szybko i skutecznie oczyścić lampy w Twoim samochodzie. Chcesz zobaczyć jak działamy? Przyjedź do Tomaszowa Mazowieckiego i zobacz naszych specjalistów w trakcie pracy. Zaskoczymy Cię dokładnością wykonywania usług oraz tempem działania – Diamond Rose Detailing tworzy zgrany zespół, więc pracujemy wydajanie.

Renowacja lamp plastikowych

Czyszczenie i zabezpieczanie lamp plastikowych to wieloetapowy proces, który wymaga fachowej wiedzy i umiejętności. Najpierw zdzieramy z klosza złuszczoną wierzchnią warstwę poliwęglanu, a następnie polerujemy lampy mechanicznie – ma to na celu przywrócenie ich klarowności. Na koniec zabezpieczamy dokładnie klosz folią ochronną lub powłoką ceramiczną. Renowacje możemy wykonać zarówno na lampach przednich, jak i tylnych.

Renowacja lamp szklanych

Pracujemy również nad lampami szklanymi, które matujemy przy pomocy gruboziarnistych papierów ściernych, a następnie starannie polerujemy tlenkiem Ceru. Na lampy samochodowe wykonane ze szkła również możemy zaaplikować specjalną folię ochronną, która zabezpieczy jej przed zarysowaniem. Skorzystaj z usług profesjonalistów, ciesz się mocnym światłem i poruszaj po drodze bezpiecznie o każdej porze dnia i nocy.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Zadzwoń lub napisz, nasi specjaliści udzielą Ci niezbędnych informacji oraz – jeśli będziesz zainteresowany – wyznaczą termin wizyty w Diamond Rose Detailing.