Profesjonalne usuwanie wad lakierniczych

W Diamond Rose Detailing przywrócimy piękno Twojej karoserii po nieudanym lakierowaniu. Na lakierze zadbanego samochodu każda najmniejsza wada jest bardzo widoczna i wpływa na estetykę. Masz zacieki na błotniku? A może na masce pojawiła się charakterystyczna skórka pomarańczy (mora)? Przyjedź do nas – dokładnie obejrzymy lakier i ustalimy najlepszy plan działania. Nasi specjaliści na pewno znajdą skuteczne rozwiązanie.

Co powinieneś wiedzieć o wadach lakierniczych?

Wady lakiernicze powstają w trakcie lakierowania samochodu. Jest to czynność, która wymaga niezwykłej precyzji i dużego doświadczania. Mimo najlepszego przygotowania zdarza się, że podczas lakierowania coś pójdzie nie tak i pojawi się zmiana na błyszczącej karoserii Twojego samochodu.

Wady lakiernicze dzielą się na:

  • wtrącenia- mogą to być drobinki lub zanieczyszczenia, a także owady takie jak komar, które osiądą na lakierowanej powierzchni,
  • zacieki lakiernicze, które mogą powstać przy lakierowaniu w niskiej temperaturze,
  • morę (skórka pomarańczy) – jedna z najczęściej pojawiających się wad,
  • zakurz lakierniczy, czyli zapylony lakier na samochodzie.

Jak profesjonalnie usunąć wadę lakierniczą?

Usuwanie wad lakierniczych wymaga doświadczenia i precyzji, a także specjalistycznych urządzeń lub chemii. Do prawidłowego wykonania usług stosuje się  obróbkę mechaniczną z użyciem ścierniw lub obróbkę chemiczną. Decyzja o tym, która metoda będzie najbardziej efektywna, zostaje podjęta po dokonaniu oględzin pojazdu.

Jeśli zauważysz na swoim lakierze marszczenie, plamy lub inne zmiany zgłoś się do Diamond Rose Detailing! Zaopiekujemy się Twoim samochodem i przywrócimy jego karoserii zadbany wygląd bez wad.