Przygotujemy Twoje auto do sprzedaży

Twój samochód to typowe rodzinne auto, którym przemieszczaliście się codziennie po mieście? A może w trakcie użytkowania pojazdu nie zależało Ci na estetycznym wyglądzie i zwyczajnie nie miałeś czasu sprzątać? W Diamond Rose Detailoing przygotujemy Twoje auto pod sprzedaż! Zostaw samochód w rękach profesjonalistów, a po kilku godzinach będziesz mógł zrobić zdjęcia i czekać aż rozdzwoni się telefon.

Profesjonalne doradztwo

Naszą pracę nad Twoim samochodem zaczynamy od dokonania oględzin wnętrza oraz karoserii. Również po umyciu pojazdu poddajemy analizie stan lakieru. Jeśli zauważymy szpecące rysy, obtarcia lub zadrapania – cokolwiek, co może mieć wpływ na ostateczną cenę samochodu –  poinformujemy Cię o tym i zaproponujemy najlepszą metodę trwałego usunięcia uszkodzeń lakieru. W Diamond Rose Detailing możesz liczyć na nasze wsparcie i profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania auta do sprzedaży.

Co obejmuje usługa?

W ramach przygotowania Twojego samochodu  wykonamy dla Ciebie profesjonalny detailing wnętrza – odkurzymy i umyjemy auto w środku, by świetnie wyglądał i pachniał świeżością. Umyjemy również karoserię z dodatkowym nabłyszczaniem lakieru. Gwarantujemy, że nie poznasz własnego samochodu!

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń i umów się na dogodny termin spotkania w naszym warsztacie w Tomaszowie Mazowieckim. Perfekcyjnie przygotujemy Twoje auto do sprzedaży!