Renowacja tapicerki skórzanej

W Diamond Rose Detailing świadczymy różnorodne usługi, dzięki którym samochody naszych klientów są zadbane i świetnie się prezentują. Dbamy między innymi o tapicerkę skórzaną. Zauważyłeś nieestetyczne przebarwienia? Twoja tapicerka ze skóry naturalnej ma otarcia, a w licu występują ubytki? Zgłoś się do nas. Dokładnie wyczyścimy tapicerkę, a następnie przystąpimy do jej starannej renowacji.

Jak wykonujemy renowację tapicerki skórzanej?

Mamy wiedzę i doświadczenie, możemy więc odpowiednio zadbać o Twoją skórzaną tapicerkę. By usunąć przebarwienia i wytarcia oraz pozbyć się otarć i drobnych ubytków w licu skóry stosujemy specjalistyczne akcesoria – szpachlę do skóry oraz preparaty – starannie wyselekcjonowaną farbę. Działamy skutecznie – po kilku godzinach naszej pracy wnętrze Twojego samochodu znów wygląda dobrze.

Profesjonalne kosmetyki samochodowe

Chcesz uniknąć uszkodzenia skóry? Umów się do nas przynajmniej dwa razy w roku na czyszczenie i impregnację tapicerki lub skorzystaj ze specjalnej chemii, którą możesz kupić w naszym sklepie. Polecamy wyłącznie produkty wysokiej jakości, które sami testujemy i używamy na co dzień. Nasi specjaliści pokażą Ci, jak je nakładać na tapicerkę ze skóry naturalnej, by lico długo zachowało estetyczny wygląd, a wnętrze auta było zadbane i pięknie pachniało.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat renowacji tapicerki skórzanej? Umów się do Diamond Rose Detailing – ocenimy, co jest do zrobienia i przygotujemy plan działania. Działamy profesjonalnie i skutecznie.