Usługi dodatkowe

Jako profesjonaliści i miłośnicy samochodów dbamy kompleksowo o pojazdy naszych klientów. Świadczymy różnorodne usługi dodatkowe, które wyróżniają nasz warsztat na terenie województwa łódzkiego. Działamy profesjonalnie – pomagamy przygotować używane auto do sprzedaży. Wykonujemy detailing wnętrza oraz usuwamy zarysowania z karoserii – po wizycie w Diamond Rose Detailing samochód prezentuje się świetnie. Pracujemy dokładnie i skutecznie, abyś mógł sprzedać swoje odświeżone i zadbane auto w dobrej cenie.

Pomoc przy zakupie auta – mierzenie grubości powłoki

Możemy wykonać dla Ciebie również analizę grubości powłoki lakierniczej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i fachową wiedzą – wiemy, jak zmierzyć grubość powłoki w każdym samochodzie. Po wykonaniu usługi dostaniesz do nas certyfikat potwierdzający autentyczność pomiaru. Skontaktuj się z nami. Sprawdź, czy auto Twoich marzeń nie miało poważnego wypadku albo stłuczki na parkingu.

Wsparcie przy odbieraniu auta z salonu

Nasi specjaliści pomogą Ci odebrać nowy samochód z salonu. Często zakup nowego auta dostarcza klientom wielu niepotrzebnych emocji. Skorzystaj z naszej pomocy, by odebrać nowe, zadbane i sprawne techniczne auto i cieszyć się przyjemnością jazdy.

Kosmetyki do domowego car detailing

Możesz u nas kupić również produkty, z którymi samodzielnie zadbasz o swoją karoserię. Przyjedź do Tomaszowa – nasi sprzedawcy dobiorą odpowiednie kosmetyki do Twojego auta i pokażą Ci, jak ich używać, by osiągnąć jak najlepsze efekty. Car detailing w domowych warunkach? To możliwe!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy nas potrzebujesz. Jeśli w naszej ofercie nie ma jakieś usługi, zadzwoń – na pewno pomożemy!